Žena s největšími rty na světě si znovu nechala zvětšit rty: Svým vzhledem fanoušky naprosto ohromila

Bulharská blogerka Andrea Ivanovová, která má největší rty na světě, si znovu nechala zvětšit rty. I když jí lékaři další zákroky rozmlouvali.

Žena s obřími rty/ Zdroj: YouTube

Mladá žena se netají tím, že pro ni je hlavní přitahovat pozornost. Andrea má šílený nápad, chce se stát ženou s největšími rty na světě a chce být zapsaná do knihy rekordů.

Žena s obřími rty/ Zdroj: YouTube

Před několika lety se začala pohybovat ke svému cíli a podstoupila celkem více než dvacet zákroků na zvětšení rtů. Nyní její rty dosáhly takové velikosti, že už nemůže zavřít ústa.

Chirurgické zákroky ji změnily k nepoznání. Andrea ukázala výsledek posledního zákroku na sociálních sítích a svým vzhledem fanoušky naprosto ohromila.

Uživatelé sociálních sítí byli zděšeni tím, jak mladá blogerka vypadá. „Takhle vypadá oběť plastické chirurgie,“ „Už nemůže zavřít ústa ještě víc,“ „Teď budu mít noční můry z toho, co jsem viděl“, „Vypadá hrozně,“ napsali uživatelé internetu.

PSALI JSME: Jako 19letá byla ve váze 26 kg: Jak se dívka proměnila za pět let

PŘIPOMÍNÁME: „Lékaři mi říkali, abych to nedělala“: žena s největšími lícními kostmi ukázala výsledek další plastické operace

Share