Princ Charles slaví 15. výročí svatby: Jejich milostný poměr začal dlouho předtím, než se princ oženil s Dianou

Dnes princ Charles a jeho manželka vévodkyně z Cornwallu Camilla slaví své 15. výročí svatby 9. dubna 2005.

Možná jste to nevěděli, ale než se oženili, měli Charles a Camilli dlouhou a dlouho trvající romantiku. Jejich milostný poměr začal v 70. letech, dlouho předtím, než se princ oženil s Dianou, matkou jejích synů.

.

Během jejího seznámení s Charlesem Camilla byla několik let ve vztahu s důstojníkem Andrewem Parkerem-Bowlesem, poté se vdala a porodila dvě děti, syna Toma a dceru Lauru.

.

Camilin manžel ji zradil, a proto zpočátku považovala královského dědice Charlese za skvělou příležitost hrát na nervy nevěrného, ​​ale milovaného muže.

.

Zpět na dvoře byl rok 1980, kdy Charles začal aktivně „randit“ s Dianou.

Princ i jeho milovaná Camilla si byli dobře vědomi toho, že jim královna nedovolí hrát svatbu, takže Camilla podpořila Charlese, když bylo na čase se rozhodnout oženit se s Dianou.

.

V den svatby princ plakal, protože byl donucen vzít si dívku, kterou nemiloval, a ten, kdo navždy uchvátil jeho srdce, se nemohl dostat k němu.

.

Nový snímek Camilly a Charlese byl zveřejněn na Instagramu sídla královského páru, Clarence House. Fotografie byla pořízena 8. dubna v Birkgolle, kde je pár v karanténě.

.

„V předvečer patnáctého výročí svatby prince z Walesu a vévodkyně z Cornwallu budeme sdílet tuto fotografii jejich královské výsosti se psy vévodkyně Jack Russell teriér Bluebell a Beth,“ čte titulek.

72letá vévodkyně je vyobrazena v bílé košili, modrém svetru, džínách a semišových botách. Má lehký styl a vévodkyně se usmívá.

,

Usmívá se také její manžel, princ Charles, který nedávno měl koronavirus. Má na sobě modrou košili, tmavou bundu, olivové kalhoty a semišové boty.

.

Share