Jak královna rock and rollu Tina Turner strávila své poslední dny: Užívala si život naplno

Legendární zpěvačka zemřela ve věku 83 let po dlouhé nemoci, poslední dny ale prožila v klidu a užívala si život ve Švýcarsku.

Rocková hvězda Tina Turner/ Zdroj: YouTube

Tina Turner zemřela 24. května ve svém domě ve městě Küsnacht na břehu malebného Curyšského jezera. Posledních 26 let žila ve Švýcarsku. A před pár lety zpěvačka oznámila, že končí kariéru a chce klid, informoval britský deník Daily Mail.

Rocková hvězda Tina Turner/ Zdroj: YouTube

Sousedé vzpomínají na zpěvačku jako na skromnou, slušnou a přátelskou. Prý se často procházela ulicemi města a chodila nakupovat.

„Ráda chodila do parku a seděla u vody. Je to velmi klidné místo… Byla moc milá,“ říkají obyvatelé města.

Rocková hvězda Tina Turner/ Zdroj: YouTube

Řezník Benny Lang řekl, že Tina a Erwin rádi chodili nakupovat. „Obzvláště se jim líbila restaurace Moreira Gourmet House. To je nejlepší místo v okolí, kde se dá koupit uzený losos a bílé lanýže,“ uvedl obchodník.

Rocková hvězda Tina Turner/ Zdroj: YouTube

Tina Turner se přestěhovala do Küsnachtu v roce 1995, když její německý manžel získal práci ve švýcarské pobočce EMI Music v Curychu. Tina a Erwin se vzali v roce 2013.

Rocková hvězda Tina Turner se svým manželem/ Zdroj: YouTube

Ve stejném roce Tina získala švýcarské občanství a vzdala se amerického pasu. Slavná zpěvačka se naučila mluvit německy, aby získala švýcarské občanství, a navštěvovala kurzy jógy v Horn Public Park.

Rocková hvězda Tina Turner/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: Proč odešla s tohoto světa královna rokenrolu Tina Turner: Vyšla najevo skutečná příčina

PŘIPOMÍNÁME: Svět navždy opustila legendární Tina Turner: Na internetu se objevilo její poslední prohlášení

Share