Jan Rosák promluvil o důchodu: musel by se uskromnit, aby přežil

Jan Rosák nedávno uváděl, že v důchodu je již 15 let, ale stále chodí do práce. Dle jeho slov důchod nemá dostatečně vysoký a určitě by se musel uskromnit, aby přežil. Píše o tom web vipshow.cz.

24. srpna moderátor oslavil již 75. narozeniny a tehdy prý absolvoval operaci víček. Doporučili mu to lékaři.

Jan Rosák/Zdroj: youtube.com

I když Rosák by mohl již zapomenout na zaměstnání, stále chodí do práce. Pracuje v televizi a můžete ho slyšet i v rádiu. Kromě toho účinkuje v Divadle Radka Brzobohatého a roli také dostal v Divadle Broadway.

Jan Rosák / Zdroj: youtube.com

Rosák poznamenal, že jeho povolání mu dovoluje pracovat v důchodu a nejspíš by byl již v penzi, kdyby byl například ředitelem nějaké formy. „Ale já ve svém povolání můžu pořád stále moderovat a můžu pořád ještě hrát,“ dodal umělec s tím, že chce pracovat, dokud mu to dovolí zdraví.

Jan Rosák / Zdroj: youtube.com

Moderátor rovněž prohlásil, že důchod není dostatečný a občasné jeho zvyšování situaci nevyřeší. Pomoc si váží, ale podle svých slov z jednoho důchodu „by si nemohl tak vyskakovat“. Herec totiž hodně cestuje a může hrát golf, který není zrovna levným sportem.

PSALI JSME: „DNES MÁM POCIT, ŽE JE TO SPÍŠ BĚSNÍCÍ STÁDO“: RICHARD KRAJČO PROMLUVIL O VOLBĚ PREZIDENTA A KAUZE S BABIŠEM

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BABIŠOVÁ ŘEKLA, PROČ BY LIDÉ MĚLI VOLIT JEJÍHO MUŽE ANDREJE BABIŠE: „MÁ DOBRÉ SRDCE“

Share