Nejbizarnější manželství: Mladá žena se vdala za svou přikrývku

49letá umělkyně Pascale Sellick si v roce 2019 vzala vlastní přikrývku. Žena má partnera, který vůbec není proti takovému experimentu své milované.

Žena/ Zdroj: newsyou.info

Žena přiznala, že její přikrývka je to nejlepší, co má. Je to podle ní opravdu ten nejlepší vztah, jaký kdy měla. Žádný muž ji nedokázal udělat tak šťastnou jako její přikrývka.

Žena/ Zdroj: newsyou.info

„Moje přikrývka mě vždy podporovala a pomáhala mi v těch chvílích mého života, když jsem to potřebovala. Je úžasná a jemná, můžu ji neustále objímat. Moc ji miluji a chci pozvat lidi na slavnostní svatební ceremoniál s nejlepší partnerkou v mém životě,“ uvedla Pascale Sellick.

Žena/ Zdroj: newsyou.info

Je známo, že se svatební obřad konal 10. února 2019. Žena vyzvala všechny hosty, aby si oblékli pyžamo a vytvořili tak jedinečnou sváteční atmosféru.

PSALI JSME: Žena, které je 42 let, uvedla nový světový rekord a stala se unikátní: V jednom porodu přivedla na svět 11 dětí

PŘIPOMÍNÁME: Žena měla zkažené zuby, a za chvíli se z ní stála kráska s hollywoodským úsměvem: Teď vypadá jakoby byla Miss World

Share