Adam Mišík a Natálie Jirásková si užívají dovolenou: mladá modelka ukázala snímky v plavkách. Je to kočka

Zpěvák Adam Mišík a modelka Natálie Jirásková nedávno navštívili Londýn. Poté se zamilovaný pár vydal do Řecka, kde si nyní užívá dovolenou. Pochlubili se také krásnými snímky. Píše o tom server eXtra.cz.

Zpěvák a modelka strávili několik dní v britské metropoli. Byla to jejich první společná dovolená, nicméně tam nejen odpočívali, zpěváka tam čekaly i nějaké pracovní povinnosti.

Pak ale nový pár českého showbyznysu vyrazil do Řecka, partneři mohou odpočívat u moře. Tam jim ale dělá dozor matka mladé modelky Iva Kubelková.

Partneři ale mají dostatek času, který mohou strávit ve dvou. Kromě toho ukazují některé krásné okamžiky svým fanouškům, zveřejňují fotografie a videa na Instagramu.

Natálie se pochlubila fotkami v plavkách, vypadá nádherně. Možná díky podobným snímkům dokáže na své sociální sítě nalákat nové fanoušky.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ USPOŘÁDALA PRVNÍ SPOLEČNÉ ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ SE SOUKUPEM: TEN PŘIZNAL, ŽE JI TROCHU PRUDÍ A PROVOZUJE MÍRNÝ NÁTLAK

PŘIPOMÍNÁME: JAN ČENSKÝ PROZRADIL, DO KOHO BYL ZAMILOVANÝ PŘED ČTYŘICETI LETY: ZAHRÁL SE SVOU PRVNÍ LÁSKOU V POHÁDCE PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA

Share