Simona Stašová překvapila svým vzhledem na společenské akci: jaké oblečení herečka zvolila a proč tím připoutala pozornost

V rámci nového programu České televize se na jeho prezentaci předvedlo mnoho českých celebrit. Zúčastnila se jí například i Simona Stašová, kterou nešlo přehlédnout díky její barevnému oblečení. Píše o tom web onlyu.cz.

Stašová nemohla na této události chybět, protože na ČT je vidět často. Svým vzhledem také dokázala upoutat na sebe pozornost.

Simona Stašová/Zdroj: youtube.com

Herečka zřejmě chtěla zvolit šaty, které budou symbolizovat léto, ale nakonec barvy byly moc výrazné a umělkyně to určitě přehnala.

Simona Stašová / Zdroj: Profimedia

Stašová zvolila delší šaty, které z ohledem na její věk pěkně seděly. Tragédie ale spočívala v jiném. Jako první byl vzor s modrými a červenými květy. Doplňovalo je zelené listí. Působilo to divně a spíš vypadalo, kdyby někdo chaoticky naplácal různé květy přes sebe.

Simona Stašová / Zdroj: youtube.com

Volbou těchto barev Stašová možná chtěla ukázat, že má ráda léto, ale nakonec se jí to vymstilo. Dalším nevhodným kouskem její outfitu byla výrazná červená kabelka, která se určitě k šatům nehodila.

Z fotky je ale poznat, že si herečka společenskou akci nakonec užila a je šťastná.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ USPOŘÁDALA PRVNÍ SPOLEČNÉ ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ SE SOUKUPEM: TEN PŘIZNAL, ŽE JI TROCHU PRUDÍ A PROVOZUJE MÍRNÝ NÁTLAK

PŘIPOMÍNÁME: PO PAVLU TRÁVNÍČKOVÍ SLEHLA ZEM: KDE JE NYNÍ HEREC A PROČ SE NEOBJEVUJE NA VEŘEJNOSTI

Share