Lucie Borhyová chce ukázat své děti: proč se tak rozhodla

Lucii Borhyovou často vídáme v televizi, ale své děti moderátorka pečlivě střežila a veřejnosti neukazovala. Krásna blondýnka si nepřála, aby někdo její potomky fotil nebo ukazoval v médiích. Nyní se to ale prý změní a Borhyová řekla, že již brzy své děti ukáže. Píše o tom web sedmicka.tyden.cz.

Dlouhodobě bylo známo, že moderátorka chrání soukromí svých dětí a nechce je nikomu ukazovat. Borhyová je tak držela dál od showbyznysu a říkala, že nechce, aby někdo fotky syna a dcery šířil v médiích.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

Sama moderátorka občas děti ukazuje na sociálních sítích, ale na těchto snímcích není vidět jejich obličeje takže nikdo neví, jak doopravdy vypadají.

Před nějakou dobou Lucie Borhyová ale řekla, že syn Lukas a dcera Linda chtějí uplatnit se v umění a tím by si také moderátorka pomohla, protože plánuje prosadit se jako zpěvačka.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

Její první písničku veřejnost má spatřit na Vánoce a v klipu by se Borhyová měla ukázat s dětmi.

„Nejspíš to tak bude. Oba rádi zpívají a má to být píseň pro radost,“ řekla moderátorka s tím, že by média nakonec mohla její potomky spatřit.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

Děti si to prý také přejí, protože rádi zpívají a Borhyová doufá, že se vše povede. Linda je prý hodně talentovaná. Hraje na piano, tancuje a zpívá.

PSALI JSME: MONIKA BINIAS SE PUSTILA DO JAROMÍRA SOUKUPA: ŘEKLA, PROČ O NĚM NEMŮŽE ŘÍCT NIC POZITIVNÍHO

PŘIPOMÍNÁME: „UŽÍVÁM SI STAV ZAMILOVANOSTI“: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROMLUVILA O NOVÉ LÁSCE

Share