Krátkovlasá Iva Sarauerová z Masterchefa radikálně změnila image: „Vypadá to jako paruka, takové nepřirozené“

Iva Sarauerová byla jednou ze soutěžících show MasterChef Česko 2020. Diváci si pamatují, že vždy nosila krátké vlasy, ale rozhodla se pro změnu a vlasy si prodloužila. Fotkami se pochlubila na svém Instagramu. Její fanoušci však byli v šoku.

Iva Sarauerová / Zdroj: youtube.com

Iva Sarauerová se stala dlouhovláskou. Dá se říci, že radikálně změnila image. Tvrdí ale, že to její charakter nezměnilo a uvnitř zůstala stejná.

Tuto akci podle svých slov neplánovala a došlo k ní spontánně. Nikdy neměla dlouhé vlasy a teď si myslí, že to možná byl její tajný sen.

Iva Sarauerová / Zdroj: youtube.com

Sarauerová je z proměny nadšená. Chtěla to zkusit, chtěla si udělat krásný účes nebo culík, zajímalo ji to. Mnozí fanoušci ji však kritizovali.

„Vypadá to jako paruka, takové nepřirozené. Asi málo vlasů,“ napsala jedna z fanynek. „Zůstávám v týmu krátkovláska,“ dodala další.

Iva Sarauerová / Zdroj: youtube.com

Přesto ji někteří chválili, psali, že vypadá skvěle. „Sluší, jste roztomilá,“ napsala jedna ze sledujících. „Neuvěřitelné, jak vás to změnilo. Sluší vám i dlouhé,“ dodal další.

PSALI JSME: „DOSTALA SE Z TOHO“: PAVLA TOMICOVÁ SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI. ZASE SE USMÍVÁ A ZÁŘÍ ŠTĚSTÍM

PŘIPOMÍNÁME: „ODBARVOVALI JSME TO TŘIKRÁT“: JANA BERNÁŠKOVÁ KVŮLI ROLI ZMĚNILA IMAGE, STALA SE Z NÍ BLONDÝNA. JAK TEĎ HEREČKA VYPADÁ

Share