Václav Neckář se vrátil domů z léčebny: Jak se zpěvák cítí a co plánuje

Před měsícem skončil Václav Neckář v Rehabilitačním ústavu Kladruby, kde cvičil po nešťastném pádu. Zpěvák nemohl chodit, ale situace se už naštěstí změnila k lepšímu. Vrátil se domů a se svým bratrem Janem už mají naplánované koncerty.

Václav Neckář / Zdroj: youtube.com

Minulý měsíc Václav Neckář jel na natáčení v mikrobusu, chtěl vystoupit, ale zhroutil se a zvrtl si levý kotník. Zpočátku ho léčil doma a chodil k fyzioterapeutovi na obstřiky. Ten ho přesvědčil, že bez rehabilitace se nic nezmění.

Zpěvák proto několik týdnů strávil v Rehabilitačním ústavu Kladruby. Pravidelně cvičil a pomohly mu i rehabilitace a už se cítí lépe. Zatím nosí ortézu, ale kotník se mu již skoro zahojil. S mladším bratrem Janem mají i pár naplánovaných koncertů.

Václav Neckář / Zdroj: youtube.com

„Vašek Neckář už je ze zdravotního hlediska v pořádku, akorát se mu hůř chodí,“ řekl pro TN.cz jeho PR manažer Pavel Plecháč. Zpěvák podle jeho mladšího bratra stále chodí na rehabilitace.

Jejich první koncert je naplánován na 4. června na Slovensku. 11. června zavítají do Hradce Králové, kde proběhne festival Rock for People. Poté navštíví několik dalších měst v České republice a na Slovensku.

Václav a Jan Neckářovi / Zdroj: youtube.com

V říjnu oslaví Václav Neckář 80. narozeniny, takže už se na to bratři připravují. „Plánujeme i Vaškův narozeninový koncert. Ten bude 22. října v pražském Divadle Hybernia. Zazpívají si tam nakonec i s Martou Kubišovou,“ prozradil Jan Neckář.

PSALI JSME: PETRA JANŮ JE NA CHATĚ ODŘÍZNUTA OD CIVILIZACE. PŘÁTELÉ SE O ZPĚVAČKU BOJÍ: „NEMÁME ŠANCI SI ZAVOLAT ANI POMOC“

PŘIPOMÍNÁME: „ZMĚNA JE ŽIVOT“: ZPĚVAČKA MARTA JANDOVÁ ZMĚNILA SVŮJ VZHLED A VÝSLEDEK STOJÍ ZA TO

Share