„Měla jsem psychické problémy“: Agáta Hanychová prozradila, že na dovolené v New Yorku plakala

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup si pár týdnů užívali společné dovolené. Nejprve byli na dovolené ve Španělsku, pak odletěli do New Yorku, pak se vrátili zpět do Španělska. Podnikatel zatím zůstal ve své španělské vile, ale modelka se už vrátila do Prahy. Fanouškům prozradila, že na dovolené se potýkala s určitými psychickými problémy.

Na Instagramu řekla svým fanouškům, že se s nimi chce podělit o své zážitky. Už několikrát byla v Americe, ale poprvé projela New York ne taxíkem nebo metrem, ale na kole. Právě kolo bylo příčinou jejích problémů.

Agáta Hanychová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Měla jsem příšerné psychické problémy, protože jestli já něco neumím, tak je to kolo,“ řekla Agáta Hanychová.

Vysvětlila také, že tam s partnerem jezdila v protisměru mezi auty. Přiznala, že dokonce i plakala, ale Jaromír Soukup to neviděl, protože měla velké brýle.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Přesto si tuto dovolenou v Americe užila. Už se vrátila do Česka a byla nepříjemně překvapená, jak nyní vypadá její zahrada. Ale to naštěstí není velký problém.

Kromě toho ji překvapila ještě jedna věc, a to, jak se lidé v Česku zajímají o jejich vztah. Ptali se jí například, jestli se změnila.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Řekla také, že její partner není její typ, ale i ona není jeho typ. Nikdy předtím nerandila s muži, kteří byli výrazně starší než ona. Ale teď změnila názor a dokonce by doporučila všem dívkám, aby chodily se staršími muži. „Je to větší klid ve všem,“ dodala Hanychová.

PSALI JSME: „NÁS LIDI JAKO PÁR MILUJÍ“: AGÁTA HANYCHOVÁ JE PŘEKVAPENÁ, JAK NA NI SE SOUKUPEM LIDÉ REAGUJÍ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SI 10 LET ANI JEDNOU NEOSTŘÍHALA VLASY: JAK VYPADÁ JEJÍ ÚČES

Share