Těhotná Agáta Hanychová musela na vyšetření, měla však velký strach: „Doufám, že to dobře dopadne“

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se v dubnu stanou trojnásobnými rodiči, partneři se na dceru těší. Influencerka a moderátorka musí podstoupit mnoho vyšetření, zda je s dítětem všechno v pořádku. Nedávno se však velmi bála. Píše o tom web TN.cz.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Agáta Hanychová za pár měsíců porodí třetí dítě, pro jejího partnera Jaromíra Soukupa to bude také třetí potomek. Těhotná moderátorka teď musí podstoupit určitá vyšetření.

„A těhotenská cukrovka,“ napsala Hanychová ve svém instagramovém příběhu. Musela podstoupit preventivní testy, chtěla vědět, zda se u ní nevyvinula těhotenská cukrovka.

Agáta Hanychová / Zdroj: Super.cz

Nyní je jí 37 let, navíc před těhotenstvím kouřila, takže mohla být k této nemoci náchylnější. Komunikovala se svými fanynkami, které psaly, že vyšetření je horší než porod, ale nesouhlasila s nimi. Dodala, že stejně se to musí vydržet.

Navíc prozradila, že nechtěla čekat v čekárně, a tak se vrátila zpět do auta. Vysvětlila, že se teď bojí bacilů, rozhodně by nechtěla onemocnět.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Moderátorka věřila, že vše bude v pořádku, a tak s sebou měla i sladkosti, aby pak mohla oslavit. „Doufám, že to dobře dopadne. Už se těším, až si dám sušenky, mám toho plný batoh,“ řekla na Instagramu Agáta Hanychová. Po vyšetření už v klidu jedla.

PSALI JSME: „U NÁS JE DEMOKRACIE“: ROZKOL U HANYCHOVÉ A SOUKUPA. NESHODNOU SE V TOM, KOHO CHTĚJÍ VIDĚT NA HRADĚ

PŘIPOMÍNÁME: ŠTEFAN MARGITA PŘIPRAVIL NĚKOLIK PŘEKVAPENÍ: CO VĚNOVAL SVÉ MILOVANÉ MANŽELCE HANĚ ZAGOROVÉ

Share