Hanychová se vrátila do Česka, Soukup zůstal ve Španělsku: proč odletěla domů sama

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup zhruba měsíc odpočívali ve Španělsku. Pak odletěli do Ameriky New Yorku, strávili asi týden v New Yorku a poté se vrátili do Španělska. Na začátku týdne už byla modelka v Praze, ale podnikatel zůstal ve své španělské vile.

Je to jejich první odloučení za poslední týdny. Nic vážného se nestalo, podnikatel je ještě trochu zaneprázdněn, chtěl tam dokončit svou práci.

Agáta Hanychová / Zdroj: iDnes.tv

„Jaromír tam má ještě nějaké zařizování a přijede na konci týdne,“ řekla pro Super.cz Agáta Hanychová. Dodala, že její partner se do Česka vrátí se svým synem Lukášem, přijedou obytňákem.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Hanychová nyní tráví volný čas se svými dětmi. Její syn Kryšpín nedávno přiletěl z Bali, kde tráví hodně času jeho otec Miroslav Dopita. Její dcera Mia také strávila několik týdnů se svým otcem Jakubem Prachařem.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Agáta se těší na návrat svého partnera. Byla to pro ni zajímavá zkušenost, strávila téměř dva měsíce s Jaromírem Soukupem, byli spolu téměř celou dobu.

PSALI JSME: „ÚŽASNÁ MAMINČINA KOPIE“: LUCIE BORHYOVÁ SE POCHLUBILA ROZTOMILÝM VIDEEM S DCEROU

PŘIPOMÍNÁME: „JSI SVĚTLO NA KONCI TUNELU“: VÁCLAV KOPTA A SIMONA VRBICKÁ JSOU SPOLU NEUVĚŘITELNÝCH 39 LET. KDY MEZI NIMI PŘESKOČILA JISKRA

Share