“20 let mě nese na svých bedrech”: Iva Kubelková se pochlubila snímkem s partnerem. Modelka prozradila recept na dokonalý vztah

Známá modelka Iva Kubelková je již 20 let šťastně zadaná. Má partnera, kterým je malíř a designér George Jirasek. S nimž oslavila 20 let spolu. “20 let mě nosí na svých bedrech,” napsala šťastná modelka na Instagramu.

Iva Kubelková s partnerem/Zdroj: zivotvcesku.cz

Iva dokonce promluvila, že žádný recept na dokonalý vztah nemá, a podle něj, takový recept neexistuje. Kubelková je jistá, že každý má potkat správného člověka.

Iva Kubelková s partnerem a dcerami/Zdroj: instagram.com

Podle modelky, její partner je dokonalý, a váží si na něm všechno. O svém vztahu se moc stára, a snaží se udělat všechno, aby její partner byl s ní velice šťastný.

Iva Kubelková s partnerem/Zdroj: zivotvcesku.cz

Kubelková také prozradila, že každém vztahu jsou drobnosti velice důležité. Když někam odchází, partnerovi dává pusu, a pokud někam jdou, tak drží se za ruku. Iva je jistá, že tohle nikdy nelze ignorovat.

PSALI JSME: TEREZA HLŮŠKOVÁ ZMĚNILA VZHLED: UKÁZALA KRÁSNOU FOTKU. PODLE JEJÍ BABIČKY CHTĚLA BÝT MODELKOU

PŘIPOMÍNÁME: „NAROZENINY MÉ KAMARÁDKY BYLY TOU NEJKRÁSNĚJŠÍ OSLAVOU“: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA LUXUSNÍ OSLAVU NAROZENIN MODELKY POLÁČKOVÉ

Share