„Jak nakládat růžový losos doma“ : Ošidný recept na důvtipné, experimentálně milující ženy v domácnosti přímo před vámi

Ošidný recept na důvtipné, experimentálně milující ženy v domácnosti přímo před vámi. To neznamená, že tu někoho podvádíme a nakrmíme je všemi druhy chemikálií, které představují vysoce kvalitní jídlo.

Zjednodušeně se zjistí, že některé druhy výrobků s určitou metodou vaření se velmi podobají jiným. A nejde o umělý červený kaviá.

.

Editoři Vás rádi naučí, jak vařit růžový a šťavnatý měkký losos tak, aby chutnal jako losos podle chuti a vzhledu.

Mimochodem, růžový losos ryby, i když trochu nižší ve třídě, ale také velmi chutné. Zde je seznam červených rybích salátů, které se hodí po manipulaci s růžovým lososem. A nyní samotný recept.

.

Solený růžový losos

BUDETE POTŘEBOVAT

– Losos růžový (velký)

– 1 litr vody

– 5 lžíce. l sůl

– 100 ml rostlinného oleje

VAŘENÍ

1.Nemýlíte se, potřebujete celou rybu , vykuchanou, bezhlavou a zmrzlou. Jsme si jisti, že vám recept „půjde“, což znamená, že je rozumné přemýšlet o tom, že neberete jednu rybu, ale dvě. Nebo dokonce tři.

Ale byli jsme rozptýleni: je lepší nerozmrazovat růžový losos až do konce, je snazší nakrájet. Nakrájejte na ne příliš silné plátky a rozdělte kus na polovinu.

.

2. Rozpusťte sůl ve studené převařené vodě – solanka je připravena. Vložte kousky růžového lososa do vody po dobu 10 minut, voda by měla rybu zcela zakrýt. Pokud je mnoho ryb, můžete solit v dávkách.

.

3.Vyjměte ryby a trochu vysušte ubrouskem, vložte do vhodné nádoby s víkem. Nalijte rostlinný olej bez zápachu a chlazte čtyřicet, jednu hodinu.

Růžový losos je připraven! Vypadni a ujistěte se, že teď to vypadá jako losos jeden na jednoho. Podáváme s cibulí, citronem a bylinkami. Ach, jak chutné!

.

To je vše, co musíte udělat, abyste získali dokonalý „losos“ – užívejte si! Co jiného můžeme vařit z růžového lososa? Vy také musíte sdílet tento recept s ostatními a napsat komentáře do komentářů.

Share