„To je okamžik projevu lidského ducha“: Princ Harry veřejně reagoval na aktuální situaci kolem koronaviru

Ohnisko koronaviru ovlivnilo život občanů po celém světě. Na situaci každý den reagují mediální osobnosti a hollywoodské hvězdy.

Meghan Markle a princ Harry, kteří veřejně apelovali na veřejnost a naléhali na to, aby zůstali klidní a tolerantní, nebyly výjimkou.

.

18. března se oficiální adresa páru k mezinárodnímu společenství objevila na osobní stránce vévody ze Sussexu.

Pár, který se v době pandemie usadil se svým synem Archie v Kanadě, je nadšený situací a zdůrazňuje, že nyní stojí za to se sjednotit pro společný účel.

Meghan Markle a princ Harry uvedli, že je nutné vyjádřit vděčnost a podporu těm lidem, kteří neúnavně pracují na boji proti koronaviru.

„Nastal čas nejistoty. A nyní, jako nikdy předtím, se navzájem potřebujeme pro pravdu, podporu a pro nás, abychom se necítili sami, když je to strašidelné …

Všichni musíme udělat krok vpřed tváří v tvář hrozbě zvané COVID-19. To je okamžik projevu lidského ducha“,řekl vévodové ze Sussexu.

Kromě toho pár zdůraznil, že budou sdílet všechny on-line informace, aby se během této obtížné doby mohli občané cítit v klidu:

„Budeme si vyměňovat informace, abychom každému pomohli orientovat se v době nejistoty: od poskytování přesných informací od spolehlivých odborníků až po studium událostí. to nám může pomoci udržet zdraví. Budeme spolupracovat s organizacemi, které podporují psychologické a emoční pohody.“

.

V důsledku celosvětové pandemie koronavíru a uzavření hranic se manželé nebudou moci vrátit do Spojeného království a v určité lhůtě – do 31. března zrušit své královské povinnosti.

.

Harry a Meghan jsou sami v Kanadě během vypuknutí viru a řídí se radou WHO.

Zasvěcenci říkají, jak se prince Harry a Meghan Markle chrání před koronaviry v Kanadě: nutí všechny, aby nosili latexové rukavice a dodržovali hygienický protokol.

.

Share