Kate Middleton plánuje nahradit královnu: co je známo

Middleton vše předem spočítala

Kate Middleton má charakter, který pomáhá její práci správným tempem. „Vévodkyně vždy poslouchá starší a nenarušuje tradice. A tak má šanci zaujmout královské místo“. Takto to napsal magazín „People“.

Zdroj: Thesun.co.uk

„Bez Megan a Harryho budou mít Kate a William fenomenální množství práce, kterou by starší generace nedokázala zvládnout. Teď je na oba nátlak. Kate by byla samozřejmě uražena slovy, že má těžké časy. to vnímá jako úplné zkreslení pravdy“ uvedl zdroj.

Zdroj: Thesun.co.uk

Kate udělá vše, co je v jejích silách, protože je jednou z těch, kteří mohou nést plnou odpovědnost. Proto se považuje za příklad nejen ve Velké Británii, ale po celém světě.

Zdroj: Thesun.co.uk

Middleton se může stát královnou, protože její osobnost je podmanivá. Vévodkyně je schopna otevřeně vyjádřit své pocity a emoce. Její zevnějšek vypadá elegantně, dává si pozor na svou postavu a pohyby a striktně dodržuje kodex oblékání.

Zdroj: Thesun.co.uk

„Myslím, že největší tlak souvisí s jejím image – musí se ujistit, že nosí správné značky, oblékat své děti do levnějšího oblečení, zejména v těchto časech. Ďábel je v detailech“ řekl expert.

Zdroj: Thesun.co.uk

Mimochodem, Kate a William aktivně učí královskou etiketu své dětí. Také vévodové z Cambridge často chodí s dětmi na různé výstavy a seznamují je s historií a uměním.

Share