Kate Middleton a princ William chtějí děti vychovávat jinak: 8 principů královských rodičů

Určitě mnoho snů o výchově svých dětí jako knížat a princezen a nejlepším příkladem, který následovat, jsou skuteční představitelé modré krve.

.

Je chybou věřit, že George, Charlotte a Louis rostou podle aristokratických kánonů, v přísnosti a nadměrné disciplíně. Naopak, jejich rodiče, Kate Middletonová a princ William, jsou ve věcech vzdělávání velmi loajální.

8 principů vévodů z Cambridge

1 – Kulturní rozvoj

Obyvatelé Londýna mají bezpochyby štěstí, protože mají šanci setkat se tváří v tvář s rodinou Cambridge. Faktem je, že Сatherine a William se snaží své děti do kulturních a vzdělávacích institucí co nejčastěji.

.

Například Národní muzeum historie se stalo královským dědicem číslo jedna pro volný čas. Během oficiální návštěvy muzea v červenci 2016 Kate uvedla, že George má rád trojrozměrné sochy, které se zde nacházejí.

2 – Hrajte hračky – normální

Ve skutečnosti však Kate Middleton často tráví svůj drahocenný čas s dětmi, hraje si s nimi nejběžnější dětské hračky a dokonce je učí, jak jezdit na kolech nebo v dětských autech.

.

3 – Rodinné vazby

Nesmíme zapomenout na to, že děti mají příbuzné ve formě bratrů a sester. Musí je vidět, hrát, bavit se, něco se učit, něco se učit.

A proto se podle Williama a Сatherine George a Charlotte často setkávají s bratranci Islou a Savannah Phillipsovou.

.

4 – Sledují princ a princezna animované filmy?

Samozřejmě ano! Kate a William jsou velmi blahosklonní k animovanym filmům.

.

Vévoda z Cambridge jednou během rozhovoru pro Rádio 1 sdílel, že George měl rád Peppa Pig a trochu starší, přešel k animované sérii o hasičovi Samovi.

.

5 – Čas na čerstvém vzduchu

V dopise na podporu Dětského hospice, zveřejněném v květnu 2019, Kate uvedla, že si cení jednoduchých a krásných okamžiků v rodině.

Zde přisuzovala časté procházky na čerstvém vzduchu, péči a zachování přírody.

6 – Duševní zdraví dětí je důležité

Vévodové z Cambridge jsou známí svým nekonfliktním a klidným přístupem k dětem. Jejich účast na charitativní kampani „Heads Together“, která povzbuzuje lidi ke sdílení životních dramat, kterými procházejí, je také zaměřena na děti.

.

„Сatherine a já chceme, aby George, Charlotte a Louis rozvíjeli svou schopnost mluvit o testovacích emocích a pocitech,“ řekl princ William časopisu CALM.

7 – Vévodkyně z Cambridge používá internet

Zní to už divně, že? Kate se však, stejně jako každá matka, často uchýlí k pomoci na internetu, kde ve fórech pro matky hledá informace, které potřebuje.

Stejně jako všichni rodiče nevěděla, jak ulevit bolestem dítěte od zubů, co dělat, když má dítě horečku.

.

Registrací pod nerozpoznatelným pseudonymem se Kate aktivně účastní těchto online fór při hledání odpovědí nebo tipů.

Například na stránkách Mumsnet a Babycenter se dříve zajímala o informace, které animované filmy mohou a měly by děti sledovat před spaním.

.

8 – Mateřská školka a škola – povinné

Příliš mnoho královských rodin upřednostňuje vzdělávání dětí na dálku. Cambridge však tento princip nedodržuje. George i Charlotte navštěvovali mateřskou školu a nyní chodí do školy.

.

Louis očekává stejný osud. Společnost je nesmírně důležitá pro vývoj dítěte jako plného, ​​duševně zdravého člověka.

Kate Middleton a Prince William jsou skvělým vzorem pro všechny rodiče.

.

S ohledem na své povinnosti vůči koruně samozřejmě nemohou s dětmi trávit tolik času, kolik by chtěli.

.

Share