“Kontrolují nejen sám sebe, ale i ostatní”: Bratr Agáty Hanychové promluvil o Soukupovi. Jak se cítil Vincent Navrátil při natáčení seriálu Mužketýři

Vincent Navrátil dokončil natáčení seriálu Mužketýři, ve kterém nejen hrál, a ještě byl scenáristou, režisérem a producentem. Portálu Extra prozradil, jak se během natáčení cítil.

Vincent Navrátil/Zdroj: instagram.com

Podle jehož slov, natáčení bylo pro něj velice náročné. Musel zvládnout být najednou režisérem a hercem, což nikdy není jednoduché. “Kontrolují nejen sám sebe, ale i ostatní,” prozradil Vincent, který se cítil jako schizofrenik.

Vincentovi je jen 25 let, a i v takovém mladém věku zvládl tak náročný projekt. Ostatní filmaři by mohli mu závidět. Má ještě málo zkušenosti, ale natáčení seriálu zvládl na jedničku.

Vincent Navrátil/Zdroj: instagram.com

Celkově ve filmu zahráli až 30 lidi, kteří byli ubytování v jednom kempu. Podle herce, organizace a ubytování bylo pro něj nejsložitější. Vincent ale prozradil, že naštěstí disciplína byla na vyšší úrovni, kvůli čemuž i po nějakých party všichni byli na place včas.

Vincent Navrátil/Zdroj: instagram.com

Navrátil dokonce promluvil i o novém partnerovi své sestry Agáty Hanychové, kterým je mediální magnát Jaromír Soukup. Podle slov herce, ihned mu začal říkat švára Jágra. Své rodině ale slíbil, že nic o vztahu své sestry prohlašovat nebude.

Agáta Hanychová, Jaromír Soukup a dcera Mia/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: JIŘÍ LANGMAJER ZVEŘEJNIL SNÍMKY S ADÉLOU GONDÍKOVOU: HEREC DOJAL FANOUŠKY SVÝM VYZNÁNÍM MANŽELCE

PŘIPOMÍNÁME: “NEMĚLA JSEM HEZKÉ ANI DĚTSTVÍ”: ALENA VRÁNOVÁ OSLAVILA SVÉ 90. NAROZENINY. JAK TĚŽKÝ ŽIVOT MĚLA HEREČKA

Share