Královská rodina opět zaujala veřejnost: Prince William a Kate Middleton udělali před Velikonocemi překvapení

Během pandemie koronaviru byli v palácích izolováni všichni zástupci monarchie. Nezpůsobuje to však neplánovanou dovolenou. Ano, princ William a Kate Middleton znovu ukázali, jak pracují doma.

.

Tentokrát se vévoda z Cambridge rozhodl volat děti navštěvující Casterton Primary Academy, školu, která sdružuje pět londýnských škol.

Žáci navštěvují třídy během karantény. A to vše proto, že jejich rodiče v nemocnicích nepřetržitě pracují.

.

Na podporu provedli princ William a Kate Middleton videohovor, který utěšoval děti i zaměstnance školy. Symbolicky udělali před Velikonocemi překvapení, když všem poblahopřáli k nadcházející dovolené.

.

„Učitelé po celé Velké Británii věnují svůj čas udržování otevřených škol pro pokročilé rodiče a rodiče s nízkými příjmy.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge zavolali učitelům a zaměstnancům základní akademii Casterton, aby jim poděkovali za tvrdou práci odhodlání a přpřálі dětem šťastné Velikonoce“,uvedli ve svém prohlášení.

Nebylo to však bez rozpaků. Během rozhovoru jeden ze žáků řekl o svém historickém projektu, že prvním Wilémem byl WilLam Dobyvatel.

.

Přemýšlel, jak chce princ, aby byl nazýván tisíce let později. Z neočekávané otázky byl dědic britského trůnu znatelně znepokojen.

.

Oblečení Kate Middletonové také přitahovalo pozornost. Pro videochat s dětmi si vybrala levný svetr od značky Zara. Vévodkyně z Cambridge jí spletla vlasy a doplnila obraz lakonickými dekoracemi.

.

Share