Média píší, že Martin Stropnický by mohl kandidovat na prezidenta: Jak se k tomu vyjádřila Veronika Žilková

V poslední době se spekuluje, že by český velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický mohl být kandidátem za ANO na prezidenta. Podobné zvěsti se objevily už před předchozími prezidentskými volbami. Co si o tom myslí jeho manželka, herečka Veronika Žilková?

Portál CNN Prima News píše, že podle jeho informací je pro vedení hnutí ANO velmi důležité, jak by na nového kandidáta reagovali lidé v průzkumech.

Martin Stropnický a Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Martin Stropnický a Veronika Žilková se vzali v roce 2008, manželé spolu mají dceru Kordulu. Začátkem letošního roku ale herečka dostala od manžela e-mail, ve kterém napsal, že se s ní chce rozejít.

Poté se objevily zvěsti, že diplomat má prý nový vztah, jeho novou partnerkou je údajně jeho podřízená. Diplomat nedávno požádal o rozvod.

Martin Stropnický / Zdroj: youtube.com

K možné kandidatuře svého stále ještě manžela se herečka vyjadřovat nechce. Nechtěla ani říct, zda by Martin Stropnický byl podle jejího názoru dobrým prezidentem.

„Asi jste zapomněl, že manžel požádal o rozvod, opustil rodinu a jsme v rozvodovém řízení,“ řekla pro CNN Prima News Veronika Žilková. Byla to její odpověď a myslí si, že odpověděla jasně.

Veronika Žilková / Zdroj: tv.blesk.cz

Před posledními prezidentskými volbami se také spekulovalo, že by Martin Stropnický mohl kandidovat na hlavu státu. Herečka ve své knize Dělte dvěma napsala, že o tom kdysi promluvil šéf hnutí ANO Andrej Babiš a poté o tom začala psát média.

Na prezidentskou kampaň by bylo potřeba mít hodně peněz a sehnat by je nebylo jednoduché. „Navíc jsem upřímně ráda, že kandidatura nevyšla,“ napsala Veronika Žilková.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Herečka také zmínila, že se několikrát setkala s prezidentem Milošem Zemanem. Vzpomíná, že tato setkání byla příjemná. Prezident ji například jednou pozdravil a řekl jí, že sleduje její dceru Agátu v bulváru a že jí novináři nedají pokoj, stejně jako jeho dceři.

PSALI JSME: SPOLEČNOST ČEZ INFORMOVALA, JAK MOHOU LIDÉ UŠETŘIT ZA ELEKTŘINU: „VELKÝ VÝZNAM TO MÁ U VŠECH“

PŘIPOMÍNÁME: ANDREJ BABIŠ JE V EXEKUCI, KTERÁ BYLA ZAHÁJENA VE STŘEDU: EXPREMIÉR SE NEOMLUVIL TAK, JAK SE OD NĚJ OČEKÁVALO

Share