„Narození dítěte se zrzavými vlasy bylo pro rodinu skutečným ohromením“ : Rodiče byli v rozpacích

30letá Ebony a její manžel už vychovávali staršího syna Adama, když dozvěděli, že žena je těhotná.

Pár byl šťastný a měl radost z této dobré zprávy. Těhotenství Ebony probíhalo dobře, lékaři poznamenali, že dítě se vyvíjelo správně. Po 9 měsících se narodil Matthew.

.

Výkřik porodní asistentky vystrašil rodiče dítěte. Dokonce i lékaři byli ohromeni tím, co uviděli. Páru se narodil bílý chlapeček se zrzavými vlasy. Manželé byli šokováni a nemohli uvěřit, že to byl jejich syn.

.

Ale překvapení rodičů nebylo největším problémem. Nedorozumění se začalo, když příbuzní uviděli Matthew. Téměř každý okamžitě začal Ebony obviňovat z podvádění svého manžela. Někteří mluvili o záměně dětí v porodnici.

.

Unavení rodiče se rozhodli podstoupit test DNA a ukázalo se, že Matthew byl synem Ebony a její manžela.

.

Stávalo se také, že během procházky policie zastavovala rodinu a vyslýchala rodiče, protože si myslela, že dítě ukradli. Bylo to morálně obtížné. Manželé se však nevzdali, navzájem se podporovali, milovali své děti a to jim v těch těžkých dobách pomohlo.

.

Nyní Matthew je už 7 let. Je to velmi veselé a aktivní dítě. Naučil se nevěnovat pozornost postranním pohledům a nevhodným komentářům kolemjdoucích.

.

Chlapec má nejlepšího a nejbližšího přítele – svého bratra Adama. Jednou, aby podpořil svého bratra, Adam požádal rodiče, aby ho přebarvili na zrzavé.

.

Nejzajímavější je to, že v rodinách Ebony a její manžela nebylo ryšavců, ale genetika jim dala skutečné překvapení.

.

Dnes bratři již mají malou sestričku.

.

Share