Nová láska Ivy Pazderkové: prý randí s Turkem. Muž už se pochlubil na Instagramu společnou fotkou

Iva Pazderková se zúčastnila show Survivor, natáčení pro ni ale nebylo příjemné. Přesto tehdy prožila některé krásné chvíle, například se seznámila s Turkem Bertuğem Baloğluem, který byl jedním z tvůrců show. Pak se dali dohromady a už se objevila jejich společná fotka. Píše o tom eXtra.cz.

Herečka si při natáčení pořadu stěžovala, že trpí, nebylo to pro ni příjemné. Téměř nikdo ji nepodporoval, takže si dokonce oddechla, když byla vyřazena.

Tehdy ale prožila i některé příjemné chvíle, například tam se seznámila s jedním z tvůrců pořadu. Začali komunikovat a pak se dali dohromady.

Bertuğ Baloğlu se před měsícem pochlubil společnou fotkou na Instagramu, tehdy pár odpočíval v parku. Snímek byl pravděpodobně pořízen v Turecku, kam herečka před několika týdny odletěla.

Iva Pazderková také nedávno ukázala na svém Instagramu fotky z Ankary. Neprozradila však, zda tam odpočívala sama, nebo jí někdo dělal společnost.

Před časem se herečka rozešla se svým přítelem, se kterým chodila šest let. Podle ní šlo o mírovou dohodu.

Psali jsme:Monika Bagárová koncertuje i s dcerou: „Děkuji tobě“

PSALI JSME: „MÁME RÁDI ŽIVOT SE VŠÍM, CO NABÍZÍ”: TEREZA BEBAROVÁ OSLAVILA SE SVÝM MANŽELEM VELKÉ VÝROČÍ. JAKÝ MÁ RECEPT NA ŠŤASTNÝ DLOUHOLETÝ VZTAH

PŘIPOMÍNÁME: JOSEF KOKTA SE POCHLUBIL FOTKOU KRÁSNÉ MANŽELKY ORNELLY: KOKTOVÁ PROZRADILA, S ČÍM JÍ MANŽEL POMÁHÁ DOMA

Share