„Tělo už odchází“: 82letý Jaroslav Satoranský prozradil, jak je na tom zdravotně

Herec Jaroslav Satoranský, který hraje majora Koutného před nějakou dobou říkal, že se v nové sérii Policie Modrava neobjeví, ale nakonec ho v seriálu uvidíme. „V té poslední sérii už tolik nevadím,“ prohlásil s tím, že za tuto účast je velmi rád a bude na to vždy vzpomínat. Píše o tom web super.cz.

Satoranský většinou natáčí uvnitř budov a proto volno si užívá v přírodě na Šumavě. Herec říká, že během pauz v natáčení často prochází okolí, ale nejraději odjíždí na svou chalupu v Lužických horách.

Jaroslav Satoranský / Zdroj: youtube.com

Dle slov umělce chaloupku si pořídil ještě před tím, než se účastnil natáčení Krkonošských pohádek, kde ztvárnil legendárního Kubu. V opačném případě by si možná místo pro odpočinek hledal někde jinde.

Jaroslav Satoranský sice působí velmi energicky, herec sám přiznává, že to už není tak optimistické.

Jaroslav Satoranský / Zdroj: kinotip2.cz

Recept na to sice nemá, ale dodává, že hlava mu musí ještě fungovat, když pořád hraje v divadle.

Jaroslav Satoranský / Zdroj: youtube.com

„Tělo už odchází,“ přiznává herec a snaží se dělat vše, aby to ostatní nepoznali. „Ale je to někdy křeč,“ dodává Satoranský, který aktuálně působí v Divadle na Vinohradech.

Psali jsme:Michaela Tomešová ukázala krásnou maminku: „Nejsilnější žena, jakou znám“

PSALI JSME: JOSEF KOKTA SE POCHLUBIL FOTKOU KRÁSNÉ MANŽELKY ORNELLY: KOKTOVÁ PROZRADILA, S ČÍM JÍ MANŽEL POMÁHÁ DOMA

PŘIPOMÍNÁME: „MÁME RÁDI ŽIVOT SE VŠÍM, CO NABÍZÍ”: TEREZA BEBAROVÁ OSLAVILA SE SVÝM MANŽELEM VELKÉ VÝROČÍ. JAKÝ MÁ RECEPT NA ŠŤASTNÝ DLOUHOLETÝ VZTAH

Share