„Nechce rozrušit svou babičku nebo otce“: Princ Harry varoval Meghan, aby se vyhnula „vysmívání“ královně Alžběty II

Princ Harry varoval svůj tým a Meghan Markle, aby se v budoucích projektech nestali předmětem jejich vztahu s královskou rodinou, aby se vyhnuli „vysmívání“ své babičce, královně Alžběty II.

.

Princ Harry varoval svůj tým a Meghan Markle,že nepřijme žádnou práci, která bude „škodlivá pro královnu“ nebo „zesměšňovat královskou rodinu“. Toto bylo hlášeno Daily Star.

.

Hollywoodský agent Nick Collins z agentury Gersh, který údajně zvažuje návrhy Harryho a Meghan v televizi, filmu a filantropii, prý řekl, že pár nesouhlasil s tím, že by mohl poškodit obraz královské rodiny.

Daily Mail uvádí, že 35letý Harry tvrdohlavě řekl, že se nezúčastní projektů, které ovlivňují jejich vztah s královskou rodinou, bez ohledu na to, jak ziskový může být.

.

„A, samozřejmě, příběh Harryho a Meghan nebo myšlenka na jejich královský vztah nebo odjezd – snadný příběh.

Harry však nařídil svému týmu a týmu Meghan odstranit vše, co by mohlo být negativní, ve skutečnosti je zakázáno cokoli negativního ohledně královny, prince Charlese, jeho bratra nebo trůnu.

.

To ukazuje, že ačkoli se odchýlil od královského života, nechce rozrušit svou babičku nebo otce.“

.

Podle zpráv se přestěhovali do Kalifornie, takže nemuseli platit daň ve dvou zemích. Matka Meghan Doria také žije v Los Angeles.

Share