Ukrajinská rozvědka uvádí, že Kreml používá dvojníky Vladimira Putina: Proč to dělá

Ukrajinská rozvědka uvádí, že podle jejich informací vedení Kremlu panikaří a používá dvojníky ruského prezidenta Vladimira Putina. Zástupce rozvědky říká, že důvodem takových kroků je údajně zdravotní stav hlavy ruského státu, který se v poslední době zhoršuje. Informuje o tom server TN.cz.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Lidé častěji začali spekulovat o zdravotním stavu Vladimira Putina poté, co ruský prezident navštívil Írán. Nyní však na toto téma promluvil také zástupce oddělení rozvědky ministerstva obrany Ukrajiny Vadym Skibitskij.

Podle portálu Express Skibitskij uvedl, že stav prezidenta Ruské federace není dobrý, jeho fyzický a psychický stav se zhoršil. Vedení Kremlu proto údajně používá dvojníky.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Portál Newsweek citoval Skibitského, který řekl, že dvojníků je mnoho a že je někdy obtížné odhalit, zda je člověk skutečným Putinem, nebo ne.

Předpokládá také, že hlava ruského státu válku na Ukrajině nezastaví, přestože se necítí dobře. Vladimir Putin podle něj nemá manévrovací prostor.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Minulý týden byl ruský prezident na vojenské přehlídce a poté bylo zveřejněno video, které přispělo ke spekulacím o jeho zdravotním stavu. Obtěžovali ho komáři a proto je chtěl likvidovat. Používal však pouze levou ruku, i když komáři byli blízko jeho pravé tváře.

PSALI JSME: „MÁTE LEGISLATIVNÍ PROCES NASTUDOVANÝ ASI JAKO ANGLIČTINU“: SIKELA OSTŘE ODPOVĚDĚL SCHILLEROVÉ PO JEJÍ KRITICE ÚSPORNÉHO TARIFU

PŘIPOMÍNÁME: PIRÁTI VYZVALI JIŘÍHO POSPÍŠILA K REZIGNACI. JAK REAGOVAL NA JEJICH VÝZVU

Share