Petr Pavel se pochlubil fotkou se svou manželkou ve stylu první republiky: „Reinkarnace Masaryka,“ píší jeho příznivci

Generál ve výslužbě Petr Pavel se v poslední době věnoval prezidentské kampani. Chtěl, aby ho lidé podpořili a aby ho zvolili ve druhém kole prezidentské volby. Kandidát na prezidenta byl aktivní i na sociálních sítích. V pátek se na Instagramu pochlubil zajímavou fotkou se svou manželkou Evou.

Generál s manželkou si tuto fotografii pořídili v Českém Krumlově. Manželé mají na sobě retro oblečení Jeho příznivci snímek olajkovali.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

Je focen ve stylu první republiky. Někteří uživatelé sociální sítě napsali, že toto oblečení jim připomíná dobu, kdy prezidentem byl Tomáš Garrigue Masaryk.

Eva Pavlová / Zdroj: youtube.com

„My si fakt zvolíme reinkarnaci Masaryka!“ okomentovala fotku jeho příznivkyně. „Já to říkám stále, pan Petr Pavel je celý T.G.M.,“ myslí si jedna volička. „To je jako pan prezident Masaryk se svou ženou, to je něco neskutečného ta podoba,“ napsala jedna ze sledujících.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

„Tohle je krásný, upřímný. Evička jako stvořená být první dáma,“ nešetřila chválou další fanynka. „Vy jste oba naprosto boží, nádherná fotka, plná lásky a oddanosti,“ napsala uživatelka sociální sítě.

PSALI JSME: ZMIZELA TĚHOTNÁ ŽENA: POLICIE PO NÍ PÁTRÁ UŽ DRUHÝ DEN, VŠECHNY ŽÁDÁ O POMOC

PŘIPOMÍNÁME: „NA TOHLE SE VÁŽNĚ NEDÁ DÍVAT,“ DIVÁCI KRITIZUJÍ SERIÁL ZOO: PŘESTO MAJÍ DŮVOD K RADOSTI

Share