Poslední módní souboj Meghan a Kate : Královský pár se naposledy ukázal na veřejnosti v oficiálních rolích

The Commonwealth Service ve Westminsterském opatství bylo posledním oficiálním propuštěním Meghan Markle a prince Harryho jako členů britské královské rodiny.

.

.

.

Možná, že poprvé byla veškerá pozornost přitahována nejen Alžběta IІ, ale jejím vnoučatům s manželkami.

.

.

Všichni se zajímali o to, jak se budou s Williamem chovat Harry, Meghan a Kate, když se poprvé setkali několik měsíců po posledním rozdělení královské rodiny .

.

Schopnost tohoto klanu udržet se na veřejnosti samozřejmě nemůže být odebrána. Napětí mezi bratry však bylo vidět i na fotografii.

.

Vypadalo to, že se snažili vytlačit uvítací úsměvy. Kate Middleton také neměla nejlepší náladu.

.

Ale Meghan Markle prostě zářila štěstím.

Sen o herečce se splnil: když se provdala za prince a získala zisk, rychle se zbavila svých královských povinností a omezení a zároveň od nových příbuzných, kteří se jí nemilovali.

.

Fanoušci vévodkyně z Cambridge a Sussexu začali tradičně porovnávat, jehož módní image je lepší.

Připomeňme, že každý společný východ Kate a Meghan byl doprovázen živou diskusí.

.

A nyní se to vážně rozšířilo, protože tento výstup by měl ve sporu přinést původní bod. Vzhledem k „lásce“ těchto krás k sobě navzájem je nepravděpodobné, že je v nadcházejících měsících (nebo dokonce letech) společně uvidíme.

.

Markle se tak objevila v smaragdových šatech , neobvyklý kulatý klobouk v tónu a nahé jehlové podpatky.

Meghan vypadala luxusně.

.

.

Je pravda, že kritici módy okamžitě připomněli, že před několika dny si Middleton v Irsku vybrala pro svůj vzhled stejné barvy – lze to považovat za módní plagiátorství?

.

.

Mimochodem, Kate se také spoléhala na jas, ale upřednostňovala červené odstíny: kabát barvy vína od Catherine Walkerové, stejný klobouk, vínová spojka, rukavice a lodě.

.

.

A jehož módní image se vám líbila víc?

Share