„Potřeboval naléhavou lékařskou péči“: byla zveřejněna zpráva o zdravotním stavu Vladimira Putina

Vladimir Putin tento víkend podle bývalého ruského zpravodajského důstojníka potřeboval pomoc zdravotníků. Důvodem podle něj byla „těžká nevolnost“ a lékaři strávili u ruského prezidenta více než tři hodiny. Informuje o tom server TN.cz.

Nedávno šéf CIA (Ústřední zpravodajská služba USA) oznámil, že informace o špatném zdravotním stavu Vladimira Putina nejsou ničím jiným než spekulacemi. Jeho agenti mu sdělili, že ruský prezident je zdravý a informace o jeho vážné nemoci jsou mylné.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Bývalý ruský zpravodajský důstojník o tom však pochybuje. Napsal to na svém Telegram kanálu General SVR.

„Vladimir Putin v noci z pátku na sobotu potřeboval naléhavou lékařskou péči,“ píše General SVR. Podle jeho informací v noci zdravotníci navštívili rezidenci hlavy ruského státu.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Ruský prezident si údajně postěžoval na těžkou nevolnost. Důstojník dodal, že zdravotní stav Vladimira Putina byl velmi špatný a že 20 minut po setkání se zdravotníky k němu dorazil druhý tým lékařů, mezi nimi byli i jeho osobní ošetřující lékaři.

Údajně strávili v prezidentově rezidenci více než tři hodiny. Tuto informaci však novináři nyní nemohou ověřit.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Dříve se spekulovalo, že Putin může mít údajně Parkinsonovu chorobu. Některá média také psala, že prý může mít rakovinu.

PSALI JSME: DOJEMNÉ FOTKY S MANŽELEM: NEJVLIVNĚJŠÍ ŽENA UKRAJINY OLENA ZELENSKÁ SE OBJEVILA NA OBÁLCE ČASOPISU VOGUE

PŘIPOMÍNÁME: «NENÍ TO MORÁLNĚ SPRÁVNÉ»: ESTONSKO POŽADUJE, ABY EU ZAKÁZALA VYDÁVÁNÍ SCHENGENSKÝCH VÍZ OBČANŮM RUSKA

Share