Sestry Olsenovy: Z roztomilých holčiček nejslavnější dvojčata se změnily k nepoznání

Sestry Mary Kate a Ashley Olsen dostaly takovou obrovskou slávy v dětství, že se nyní snaží chránit před pozorností. Podívejme se, jak dnes dívky vypadají, v 33 let.

Poprvé se na obrazovkách objevily v seriálu „Plný dům“, kde vlastně hrály jednu postavu a bylo jim teprve půl roku. Podívejte se, jak se změnili.

.

A tady je poslední spolubojovnou rolí Olsenových sester v newyorské komedii roku 2004. Očekávalo se, že tento obrázek otevře cestu mladým herečkám ve vážnějším filmu pro dospělé, ale film selhal v pokladně a byl kritikem sfouknut.

.

Ve stejném roce 2004 Mary-Kate a Ashley byli vedoucí „Saturday Night Liv“, kvůli čemuž dívky promeškali svůj ples.

Sestry mají ve zvyku mizet ze světských radarů po dlouhou dobu, takže každý jejich vzhled se prakticky osvětluje, což umožňuje odhadnout úroveň jejich změn.

.

Ano, celý rok 2017 se zahraniční tisk potěšil: konečně je možné na první pohled rozlišit dvojčata Olsen a nejde o barvu vlasů ani make-up.

.

V nepřítomnosti make-upu a dobrého stylu, recenzenti módy dlouho kritizovali Mary-Kate. Tentokrát však na jejím obrázku také zaznamenali něco, co bylo sotva chytlavé, slavnostní a smutné.

.

Po úplném sdílení těchto emocí jsme se rozhodli zjistit, co se stalo Mary-Kate? Profesionální odborníci vysvětlují, jak a proč můžete stárnout tak rychle a vypadat v 33 jako ve všech 40.

.

Mary-Kate provedla spoustu plastických operací. Fanoušci dospěli k tomuto závěru po vystoupení páru na World Of Children Awards 2014.

.

Kromě toho byly sestry opakovaně zahřívány alkoholem nebo cigaretou v ruce.

.

Je proto možné, že všechny tyto události ovlivnily vzhled Olsenových sester a vyvolaly zvěsti o spoustě plastických operací.

.

Tak či onak samotné dívky tyto zprávy nekomentují a nemluví o svém osobním životě.

.

Není divu, že byste jim dnes hádali i o deset let víc než jejich hvězdným kolegyním, i když při bližším pohledu na jejich tvářích moc vrásek není.

.

Na společenských akcích se už několik let moc nevyskytují, ale když už se jednou za rok někde objeví, způsobí rozruch.

.

Jejich fanoušci se dělí na dva tábory: zatímco jeden nadšeně rozebírá detaily jejich outfitů, druhý jen nevěřícně kroutí hlavou.

.

A do jakého tábora patříte vy? Líbí se vám jejich současný styl?

Share