„To jsou psí drápy”: Blogerka si udělala manikúru za 70 dolarů, ale sledující neocenili neobvyklý tvar

Australská blogerka Sharliss Croninová se se svými sledujícími podělila o vtipný příběh své nepovedené manikúry za 70 dolarů (1200 korun). Manikérka nechala udělat dlouhé nehty své klientce, které však svým tvarem připomínaly spíš psí drápy.

Charlisse Croninová/Zdroj: tiktok.com

Zejména kvůli jejich atypickému tvaru, který trčí vzhůru. Australanka se na svém blogu na TikToku podělila o upoutávkové video.
Video s hravým nápisem „Pomoc“ má asi 100 000 zhlédnutí a více než 600 komentářů.

Charlisse Croninová/Zdroj: tiktok.com

Sharliss Croninová řekla svým sledujícím, že se zapsala na manikúru se dvěma zlomenými nehty, které bylo třeba upravit. Podle ní proběhl proces velmi rychle, takže si blogerka hned neuvědomila, že její manikúra nevypadá jako obvykle.

Dívka se svěřila, že manikérka byla zdvořilá a nebyly s ní žádné problémy. Poté, co zaplatila 70 dolarů, což je na místní poměry drahá cena, zjistila, že má nehty nahoře a vystouplé.

Charlisse Croninová/Zdroj: tiktok.com

Australanka se smíchem ukázala svým sledujícím ohnivě růžovou manikúru a poznamenala, že dva nehty, o které požádala, vypadaly nejhůř.

https://www.tiktok.com/@charlissecronin_/video/7125330528844139777?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

V komentářích jeden z uživatelů internetu vtipkoval, že její nehty nyní vypadají jako „psí drápy”. „Moje levá ruka mi připomíná, co se stane ze psích drápů, když jsou příliš velké,“ psali sledující v komentářích.

ČTĚTE TAKÉ: RUSKÁ BLOGERKA UKÁZALA, JAK „LUXUSNÍ“ JE ŽIVOT JEJÍ BABIČKY: ZÁBĚRY PŘEKVAPUJÍ SLEDUJÍCÍCH

PSALI JSME: PRŮZKUM: VÍCE NEŽ TŘETINA RUSŮ VĚŘÍ, ŽE SLUNCE OBÍHÁ KOLEM ZEMĚ

Share