“Vláda nepomáhá lidem“: Zeman odhlasoval u komunálních voleb. Jaké další známé politici již odevzdali svůj hlas

Včera proběhl první den komunálních voleb po celém území ve více, než 6000 obcích.

Miloš Zeman/Zdroj: YouTube

V první den, jako občané České republiky, své hlasy již stihli podepsat prezident republiky Miloš Zeman, předseda nynější pětikoaliční vlády ČR Petr Fiala, ale třeba i známý opoziční politik, lídr hnutí ANO, Andrej Babiš. O tom informuje na svých webových stránkách portál České Noviny.

Miloš Zeman po hlasování třiadvacátého září v komunálních volbách vyzval lidi, aby se nechali hlasovat taky, aby jejich obce neřídili “pitomci”. Svůj hlas hlava státu odevzdal v Lánech.

Miloš Zeman/Zdroj: YouTube

Ve volební místnosti v Brně již svůj hlas odevzdal i předseda vlády Petr Fiala. Po hlasování premiér sdělil novinářům, že si přeje, aby po volbách Občanská demokratická strana udržela své pozice. Aktuálně jedná se o 6 primátorů a až sto osmdesát starostů.

Petr Fiala/Zdroj: YouTube

Do voleb se vrhl i opoziční premiér, politik slovenského původu a předchozí premiér České republiky Andrej Babiš. Po tom, jak odevzdal svůj hlas, promluvil o problémech, kterých se dopustila pětikoliční vláda.

Andrej Babiš/Zdroj: YouTube

“Vláda nefunguje, nepomáhá lidem,“ prohlásil lídr ANO.

ČTĚTE TAKÉ: MILOŠ ZEMAN UVEDL, ŽE BY VYMĚNIL ŠEST MINISTRŮ: PREZIDENT SE VYJÁDŘIL I K TOMU, ZDA ANDREJ BABIŠ BUDE KANDIDOVAT NA HLAVU STÁTU

PSALI JSME: TOMIO OKAMURA BY V MOSKVĚ JEDNAL O DODÁVKÁCH PLYNU: JAK NA TO REAGOVAL IVAN BARTOŠ A MARKÉTA PEKAROVÁ ADAMOVÁ

Share