Vévodkyně Kate změnila svůj styl kvůli konkurentku: Nevyslovený boj o pozornost tisku

Když se Meghan Markle stala manželkou prince Harryho a oficiálně se stala součástí britské královské rodiny, okamžitě se stala konkurentkou Kate Middleton. Dvě vévodkyně zahájily nevyslovený boj o pozornost tisku.

.

Skutečnost, že tento nevyslovený zápas skutečně pokračoval od okamžiku svatby Meghan Markle a skončil až poté, co Megsit mohla být posouzena změnami v outfitu Kate Middleton. Vévodkyně z Cambridge změnila svůj styl.

.

Meghan Markle přišla do britské královské rodiny ze showbyznysu. Svítila na červený koberec a potěšila fanoušky okouzlujícími šaty, které se okamžitě staly předmětem veřejné diskuse.

Z tohoto důvodu si Kate Middleton začala vybírat oblečení, díky kterým bude vypadat jako hollywoodská celebrita.

Přesto musíme vzdát hold vévodkyni z Cambridge: ve snaze o módu se snaží vypadat jako královska šlechtična.
Porovnejte oblečení Kate Middleton v letech 2017 a 2019:

.

.

Kate Middleton v roce 2019 – vliv Meghan Markle

V pozdějších šatech vévodkyně z Cambridge se již projevil vliv stylu Meghan Markle. Posuďte sami: v roce 2019 jsme shromáždili fotografie několika východů z Kate Middleton.

.

.

Poté, co vévoda a vévodkyně ze Sussexu opustili královskou rodinu, se Kate Middletonová postupně vrací ke svému obvyklému stylu, poznamenává britský bulvární deník Daily Mail.

Zdá se, že pro vévodkyni z Cambridge bylo vše na svém místě. Nyní může být sama sebou a Meghan Markle může zářit na červeném koberci, jak vždycky chtěla.

Share