Obličej Vladimira Putina nevypadá zdravě: odborníci řekli o tom, co skrývá ruský prezident a čím trpí

Vzhled ruského prezidenta Vladimira Putina nepůsobí zdravě. Má napuchle tváře a propadlé oči. Kruhy pod očima také naznačují na to, že politik trpí vážným onemocněním. O zdravotním stavu Putina se v poslední době hodně mluví, ale Kreml všechny spekulace popírá. Jejich šéf je prý ve vynikajících kondicích. Informuje o tom web tn.nova.cz.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Experti předpokládají, že se stav Putina v poslední době nezlepšuje a důkazem jsou prý jeho snímky, které byly pořízení během posledních dnů. Ruský prezident totiž vypadal velmi unavený, když dálkově slavnostně otevíral most v jednom z ruských měst.

Novinář z Velké Británie John Sweeney už dlouho dobu Putina sleduje a domnívá se, že se hlava státu svou nemoc snaží skrývat. To se mu ale prý už tak dobře nedaří. „Kvůli naducaným tvářím už vypadá jako křeček,“ uvádí odborník.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Sweeney říká, že se Putin mohl otrávit sám poté, co nechal otrávit mnoho jiných lidí. Bylo by to prý legrační, kdyby politik neovládal obrovský počet jaderných zbraní, které jsou sice zastaralé, ale stále jsou nebezpečné.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

O jeho zdravotním stavu se začalo spekulovat ještě více po vtržení Ruska na Ukrajinu. Putin má problémy s pravou rukou, s chůzí a neovladatelně se třese během projevů. To naznačuje, že by mohl mít rakovinu nebo Parkinsonovou chorobu.

Kreml však tvrdí, že západní země šíří i Putinovi lži a on je ve výborném zdravotním stavu.

PSALI JSME: 5 000 KČ PRO RODINY S DĚTMI: JAK MOHOU LIDÉ ZAŽÁDAT O PŘÍSPĚVEK A KDY BY PENÍZE MĚLY PŘIJÍT

PŘIPOMÍNÁME: JE TO ROZTOMILÝ MLADÍK: JAK TEĎ VYPADÁ SYN KARLA ŠÍPA A JAKOU ŽIVOTNÍ CESTU SI ZVOLIL

Share