Útok na Ukrajinu: Důkaz zoufalé situace Vladimira Putina

Putin mění obrysy války a začíná ničit Ukrajinu jako zemi. Odpálení více než 100 raket ráno 10. října by mělo definitivně vyvrátit všechny pochybnosti: vojenská pomoc Ukrajině by měla být mnohonásobně zvýšena a Rusko by mělo být zcela izolováno a uznáno za teroristický stát.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

10. října Rusko zahájilo raketové ostřelování Ukrajiny, které bylo bezprecedentní za celou dobu války. Je známo, že před 11:00 na Ukrajině bylo zasaženo 11 objektů kritické infrastruktury.

Vladimir Putin vědomě mění taktiku války a používá teror jako zbraň. Nejvíce raket zasáhlo cíle v Kyjevě před devátou hodinou ráno, v tuto chvíli je doprava a metro přeplněné, lidé mířili do práce. To bylo provedeno záměrně, aby vznikla panika a chaos.

Kyjev po raketovém ostřelování / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Druhým Putinovým cílem je zničení občanské infrastruktury. V řadě měst (Charkov, Lvov, Kremenčuk, Žytomyr) chybí elektřina a internet a zásobování vodou se stalo problémem. Starty raket byly prováděny v několika směrech, Rusko sází na množství, aby Ukrajinská protivzdušná obrana těžko odrážela útoky.

Zločin spáchaný Ruskem je důkazem zoufalé situace Vladimira Putina a neschopnosti ruské armády změnit cokoli na frontě ve svůj prospěch. Rusko je asymetricky slabý stát vedený válečným zločincem, který nenávidí Ukrajinu a Ukrajince, který se je snaží zničit.

Vojáci / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Rakety a íránské kamikadze drony byly odpáleny ve třech fázích, celkem bylo odpáleno přes sto raket, a to výhradně na obytné domy a objekty civilní infrastruktury. Pod troskami budov jsou lidé, přesný počet obětí zatím není znám, podle předběžných odhadů jich může být několik desítek.

Krvavá bakchanálie, která se konala na Ukrajině 10. října, je agonií Vladimira Putina. Rusko by po této situaci nemělo být v civilizovaném světě považováno za legitimní stát. Rusko musí být uznáno nejen jako teroristický stát, ale i jakákoli jeho přítomnost mezi civilizovanými zeměmi musí být nivelizována.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Rusko musí být izolováno politicky, ekonomicky, kulturně, informačně. Všechny jeho zahraniční účty a majetek musí být zmrazeny a každý, kdo spolupracuje s režimem vrahů a teroristů, musí dostat sankce. Putin musí pochopit, že proti němu je progresivní část lidstva, která protestuje proti obrodě nacismu v 21. století.

PSALI JSME: CHŘIPKOVÁ EPIDEMIE MŮŽE BÝT NEJHORŠÍ ZA POSLEDNÍCH NĚKOLIK LET: CO DOPORUČUJÍ ODBORNÍCI

PŘIPOMÍNÁME: „MNĚ SE TO NELÍBÍ“: PEKAROVÁ ADAMOVÁ PROMLUVILA O DEMONSTRACI A PREZIDENTSKÉ KAMPANI JOSEFA STŘEDULY

Share