Ve věku 2 let byla nejkrásnější holčičkou na světě: Jak v dnes vypadá dívka, kterou porovnávali s panenkou

Obyvatelka USA Aira Brown se opravdu brzy proslavila na celý svět. Byly jí pouze dva roky, když její matka se rozhodla, že se Aira stane modelkou.

Dívka měla obrovský zájem o kosmetiku, kterou začala používat rychleji, než začala chodit. Tehdy se rozhodla, že svou dceru přivede do modelingové agentury.

Aira Brown/Zdroj: youtube.com

Aira se proslavila hned po prvním focení, a všichni chtěli, aby s nimi spolupracovala.

Maminka díky dceře vydělávala spoustu peněz.

Po svých třetích narozeninách se stala nejúspěšnější dětskou modelkou na celém světě. Airu vždy porovnávali s panenkou, a její krásu vždy obdivovali.

Aira Brown/Zdroj: youtube.com

Její rodiče dělali všechno, aby vypadala jako modelka. Dokonce chodili s ní do solária, barvili jí vlasy a používali barevné čočky, aby měla opravdu andělský pohled.

Aira Brown/Zdroj: youtube.com

V dnešní době Aira se hodně změnila. Je jí 11 let, a holka stále sní o budování modelingové kariéry, ale její vzhled se liší od toho, který měla v dětství.

Aira Brown/Zdroj: youtube.com

V dnešní době vypadá jako obyčejná holka, a na její vzhledu není nic zvláštního či výjimečného. Aira by se také chtěla prosadit jako filmová herečka, a to se jí již podařilo, protože už stihla zahrát ve dvou filmech.

Aira Brown/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: RICHARD GENZER OTEVŘENĚ PROMLUVIL O ROZVODU SE SVOU MANŽELKOU A PROZRADIL, JESTLI PLÁNUJE NÁVRAT SHOW TELE TELE

PŘIPOMÍNÁME: JOZEF SÍKELA UVEDL, ŽE STÁT BY V PŘÍPADĚ NOUZE MOHL OMEZIT VYTÁPĚNÍ DOMÁCNOSTÍ: MINISTR VYSVĚTLIL PROČ

Share